Kurumsal

Kalite ve insan Kaynakları

Kalite İnsan Kaynakları
2005 yılından beri inşaat sektöründe sizlerin beklentileri doğrultusunda modern yaşam alanları inşa ediyoruz.


Turan Construction’ın kalite taahhüdü, müşterilerine olan kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü ile sınırlı değildir. Firmamızın geniş anlamdaki kalite taahhüdü çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır.
 
Turan Construction, kalite politikasında aşağıda yer alan unsurları benimsenmektedir;

Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili, deneyimli, dürüst ve çalışanlarına sevgi dolu bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir. Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.
Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.
Kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygular ve etkinliğini sürekli geliştirir.
Üstlendiği her işi yaparken, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli bir şekilde sağlar.
Müşterilerine istediği şartları ve yasal mevzuat şartlarını sağlayan, hep aynı kalitede ürünleri ürettiğinin güvencesini verir ve sistemi etkin bir şekilde uygulayarak müşteri memnuniyetini artırır.
Kalite politikasını, şirketlerinin amaçlarına uygunluğunu sağlamak için sürekli gözden geçirir.
Politikası doğrultusunda oluşturduğu hedeflerini sürekli gözden geçirerek geliştirir.
Aldığı her işi hep aynı, en iyi nitelikte ve en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yapar; her seferinde daha başarılı olmak için çalışır.
Çağdaş yönetim bilişim sistemlerini kullanarak etkin bir kontrol ve takip olanağı yaratır.

Lider İnşaat Şirketi

MUHTEŞEM GERÇEKLER

2005 yılından beri inşaat sektöründe sizlerin beklentileri doğrultusunda modern yaşam alanları inşa ediyoruz.

25
TAMAMLANAN PROJE
+1500
MUTLU MÜŞTERİLER
+100
İSTİHDAM EDİLEN İŞÇİLER